Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792
23 stycznia 2012

XXI wiek i usługi marketingoweXXI wiek to okres rozwoju technologii i komputeryzacja wszystkich dziedzin życia przeciętnego człowieka. To era Internetu, dzięki któremu można załatwić praktycznie wszystko – począwszy od obejrzenia dawno zapomnianego filmu, którego nie można było nigdzie kupić, posłuchania zasłyszanej gdzieś przypadkiem muzyki, która wpadła nam w ucho, zrobienia zakupów (także spożywczych), a skończywszy nawet na możliwości dokonania spowiedzi on -line (nam też ciężko w to uwierzyć). To wiek możliwości – każdy przedsiębiorca doskonale o tym wie, dlatego wykorzystuje Internet jak tylko może – oferuje sprzedaż najróżniejszych produktów, uskutecznia promocję swojej firmy i tworzy strony internetowe, dzięki którym każdy potencjalny klient może zapoznać się z jego ofertą i proponowanymi przez niego rozwiązaniami nie wychodząc nawet z domu.

 

Niestety – pomimo takiej szansy, wielu przedsiębiorców nie tylko jej nie wykorzystuje, a wręcz przeciwnie – korzystając z niej- jedynie sobie szkodzi.

 

Bo czy nie każdemu z nas – potencjalnych klientów – otwiera się nóż w kieszeni na widok wciąż wyskakujących i irytujących okienek reklamowych przy wejściu na jakąkolwiek stronę internetową? Ile jeszcze czasu będziemy musieli spędzić na allegro, szukając potrzebnego nam produktu, jednocześnie nie narażając się na miliony wyskakujących propozycji zupełnie nie mających nic wspólnego z reklamą i co więcej- z poszukiwanym przez nas przedmiotem?

 

Prowadząc profesjonalną działalność, żaden przedsiębiorca nie chce, by jego klienci odczuwali coś podobnego do odczuć wymienionych powyżej. Niestety- myśląc, że sam potrafi doskonale zaprezentować swoją ofertę stroni od agencji marketingowych. Co więcej- myśli, że nie chce wyrzucać pieniędzy, bo „co za sztuka napisać cokolwiek i to sprzedać?”

 

Życie jednak nie jest takie łatwe, a tym bardziej – biznes. To właśnie poprzez takie myślenie każdy z nas ma problem ze znalezieniem potrzebnej usługi czy produktu. Aby stworzyć dobrą reklamę potrzebna jest ogromna kreatywność (połączona z intelektualnym refleksem), bazująca na podstawowej wiedzy z dziedziny marketingu, a także na analizie rynku. Trzeba się dobrze wstrzelić w grupę docelową i jednocześnie wyróżnić się na tle konkurencji – bo co nam da dobrze zrobiona reklama czekolady, skoro konkurencja zaproponuje slogan „merci, że jesteś tu” i już za każdym razem, gdy każdy z nas będzie chciał wyrazić swoją wdzięczność, kupimy czekoladę Państwa konkurencji, o Waszej natychmiast zapominając.

 

Naszym zadaniem – agencji DawidRZA – jest stworzenie takiej marki, której żadna inna w żadnej sytuacji nie zastąpi. Nie chodzi tu o rzucającą się w oczy cenę – nie zniżajmy się do poziomu ludzi zachęcających do swojego produktu jedynie niską kwotą – chodzi o stworzenie takiej oferty, wypromowanej w taki sposób, by Klient czuł się wyjątkowo. Tak właśnie skonstruowane są reklamy najlepszych producentów – chodzi o poruszenie zmysłów, chodzi o to, by przykładowa reklamowana przez Internet czekolada pachniała nutką kakao, by każdy z nas czuł niepohamowaną ochotę natychmiastowego posmakowania jej wyjątkowego smaku.

 

Jak to zrobić?

 

Najpierw należy skontaktować się z nami. Następnie my, po zapoznaniu się z Państwa wizją, zajmiemy się przeprowadzeniem analizy rynku i konkurencji po to, by dowiedzieć się, jaki jest najlepszy sposób, aby trafić w gusta każdego potencjalnego klienta i aby – dzięki naszym rozwiązaniom – zadowolić również Państwa. Po przeprowadzeniu wstępnego rozeznania, zastanowimy się, jak dobrać spośród naszych specjalistów zgrany zespół który sprawi, że wszystko w projekcie będzie współgrać – od profesjonalnie napisanego tekstu na allegro, po stworzenie całej strony internetowej. Teraz czas na wybranie odpowiedniego sposobu działania – oparcia się o badania psychologiczne, o siłę słowa, koloru i dźwięku, a nawet o odpowiednio przejrzysty układ strony. Następnie pozwolimy naszym specjalistom działać – a ich działania będziemy wciąż koordynować i nadzorować, aby zagwarantować Państwu jak najlepsze efekty naszych poczynań w jak najszybszym czasie. Oczywiście, przez cały okres naszej współpracy, będziemy się z Państwem kontaktować, aby zrozumieć dokładnie Państwa inicjatywę i rozwiać wszelkie nasze wątpliwości – choć oczywiście nie będziemy Państwu przeszkadzać – i pozwolimy Państwu kontaktować się z nami, aby mogli Państwo w każdej chwili dzielić się z nami swoimi przemyśleniami.

 

A gdy już wszystko będzie gotowe, podziękujemy Państwu za to, że my – potencjalni klienci – wreszcie będziemy mogli uwolnić się od kiepskich reklam i banalnych tekstów surfując po Internecie.

 

Oby było Państwa jak najwięcej!
Zespół DawidRza

 


Leave a Replysiedem − 2 =