Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792

Usługi


Służymy Państwu pomocą, radą i wsparciem w wykonywaniu usług marketingowych od A do Z. Oferujemy usługi naszych specjalistów z zakresu marketingu, online marketingu, usług e-commerce, usług programistycznych, projektowania grafiki, fotografii komercyjnej, tworzenia skutecznych ofert, zakupu mediów, produkcji i wielu innych. Wszystko to – i więcej – na podstawie analizy rynku i konkurencji.

Żadna dziedzina marketingu nie ma przed nami tajemnic. Aby w 100% Państwa zadowolić, wykorzystujemy między innymi psychologię, bazując na sile koloru, odpowiednim doborze słów, układzie strony, stylu tekstu. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wykonanie zlecenia oraz całkowity nadzór nad prawidłowym przebiegiem jego wykonania.

Czym kończy się współpraca z nami?

Wzmocnieniem marki Państwa produktu, zwiększeniem grupy Państwa klientów a więc większym zyskiem i wprowadzeniem Państwa firmy do grona najlepszych – dzięki naszym profesjonalnym i jedynym w swoim rodzaju usługom wyróżnią się Państwo na rynku – to Państwo będą wyznaczać trendy i to Państwa firma będzie synonimem dobrej marki.

Marketing

Marketing to sposób sukces. Owe sformułowanie może wydać się banalnym, a mimo tego tak wielu zapomina o tym, że właśnie w marketingu tkwi potencjał firmy.

Online marketing

Online marketing to serwis usług dokonywanych za pośrednictwem Internetu. Dzięki naszej ofercie obejmującej także e-marketing, zyskają Państwo skuteczną prezentację wizerunku Państwa firmy a tym samym – wielu klientów.

E-commerce

Kolejną naszą propozycją są usługi E-Commerce skierowane do sprzedawców działających na allegro oraz poprzez sklepy internetowe. Surfując po Internecie, wciąż natykamy się na różnego rodzaju oferty sprzedaży.

Projekty graficzne

Projekty graficzne odgrywają niezwykle znaczącą rolę w kreacji wizerunku. Aby firma mogła cieszyć się należytym szacunkiem, ciężko w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie braki graficzne w jej ofercie czy reklamie.

Usługi programistyczne

Dobra reklama musi wyróżniać się spośród innych. Musi być wyjątkowo interesująca i energicznie wyraźna, a jednocześnie – nienarzucająca się klientowi. Musi być inteligenta.

Zakup mediów

Oferujemy Państwu także zakup mediów. Ciężko jest dokonać dobrego wyboru podarku wybierając go w ciemno – nie wiedząc, dla kogo kupujemy i jakie są gusta osoby, której chcemy coś wręczyć.

Produkcja materiałów

Obecny rynek oferuje także wiele różnego rodzaju wzorów gadżetów; ciężko jest uciec od powielającego się wciąż wzorca i tym samym – monotonii. Nawet jeśli się to uda, nie zawsze środek ten jest odpowiedni nośnikiem dla konkretnego przekazu.

Lista usług

Ponadto, każdy nasz Klient może być pewien, że my, jako agencja marketingowa, będziemy mieli ZAWSZE lepsze ceny od tych, które zostaną Państwu zaproponowane, choć NIGDY nie najniższe – dobry marketingowiec musi się cenić, choć nie przeceniać.

Cennik

Drogi Kliencie! Pamiętaj, że podane niżej ceny to koszty orientacyjne. Działamy zgodnie z zasadą, że każda Państwa wizja to indywidualny projekt, w związku z czym każdy z Państwa zasługuje na indywidualną wycenę.