Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792
3 września 2012

Skuteczne prowadzenie fanpageTeoretycznie każdy może prowadzić fan page. Teoretycznie…

Skuteczne prowadzenia fan page nie jest tak banalne jak wydaje się laikom. Każdy uważa, że jest specjalistą ds social mediów jednak późniejsze praktyki pokazują coś zupełnie innego.

Każdy fan page powinien istnieć w określonym celu, a nie dla samego istnienia. Celem tym mogą być na przykład działania wizerunkowe, prowe, uzyskanie lojalności klientów, dotarcie do szerszej grupy odbiorców lub po prostu lepsza komunikacja z innymi. Aby osiągnąć zamierzony cel trzeba dokładnie rozplanować działania które będą miały miejsce na facebooku. Nie mogą być to działania nieprzemyślane ponieważ takowe nie przyniosą żadnych pozytywów. Można stwierdzić, iż w niektórych przypadkach dobrze prowadzony fan page może generować nawet 25% obrotu firmy. Zaskakujące? Ale realne.

Dlaczego w takim razie nie wykorzystać potencjału tkwiącego w Państwa firmie? Dlaczego by nie zacząć tworzyć profesjonalnego fan paga który przyniesie Państwu dodatkowe korzyści? Cała tajemnica skutecznego fan paga polega na prowadzeniu go przez profesjonalistów którzy dokładnie wiedzą jakie działania należy wykonać aby odniosły one sukces.

Nasz agencja może pochwalić się prowadzeniem fan pagy nie tylko korporacji ale i małych i średnich firm a także start upów które dopiero rozpoczynają swoją działalność i usilnie potrzebują nowych klientów. Działania te zawsze zakończone były pozytywnym rezultatem co uważamy za nasz sukces.

Aby ułatwić Państwu rozpoczęcie współpracy z naszą agencją przygotowaliśmy dla Państwa pakiety social media które zostały opracowane w oparciu o nasze doświadczenie i Państwa oczekiwania.

Według raportu “Power to the People – Wave 4” przygotowanego przez Universal McCann, ponad 64% aktywnych użytkowników Internetu spędza czas zarządzając swoim profilem w serwisach społecznościowych. Biorąc pod uwagę to, iż szacuje się, że na świecie jest 625 mln aktywnych użytkowników Internetu, liczba osób która korzysta z social mediów jest naprawdę imponująca. Dlaczego by nie dotrzeć do tej grupy potencjalnych klientów za pomocą ich ulubionych social mediów?

Najważniejsze nie jest samo dotarcie ale odpowiednia komunikacja z potencjalnymi klientami. Za pomocą social mediów można kreować wizerunek firmy, marki, produktów. Można się wypromować i zareklamować, można nawet prowadzić całe kampanie marketingowe. Cel tych zabiegów jest jeden – zwiększenie rozpoznawalności firmy.

Aby działania za pomocą social mediów odniosły sukces muszą być zaplanowane i wykonane przez specjalistów w tej dziedzinie. W przeciwnym wypadku można nie tylko nie osiągnąć zamierzonego celu ale i popsuć opinię o firmie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów agencja marketingowa DawidRZA PR&Marketing oferuje usługi z zakresu social mediów.

Zespół DawidRZA PR & Marketing


Leave a Reply× dziewięć = 72