Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792

Outsourcing


„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, to nie ma sensu, żebyśmy to robili, powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej”

Henry Ford.

Choć groźnie brzmi, outsourcing to nic innego, jak zlecenie nam realizacji Państwa projektów, powierzenie nam wykonania wszelkich zadań i funkcji z zakresu marketingu. Czym więc różni się od umowy zlecenia i na czym polega jego istota?

Zasadniczą różnicą pomiędzy zleceniem a outsourcingiem jest termin trwania i ciekawsze formy współpracy. Outsourcing jest rodzajem współpracy długoterminowej i tworzy wyjątkową więź pomiędzy agencją i Klientem – zamiast stosunku nadrzędności, wytwarza się pomiędzy oboma podmiotami relacja partnerska, albowiem łączy nas jeden cel: wygrana, a więc osiągnięcie zysku. Co więcej, trwałe zlecenie umożliwia nam większe skupienie się na celach strategicznych, a także pełniejszą realizację Państwa wizji.

Co Państwo zyskują na podjęciu z nami współpracy na zasadzie outsourcingu?

Przenosząc dział marketingu Państwa firmy do nas, zyskują Państwo:

  • pewność profesjonalnego wykonywania każdego zlecenia i stałość obsługi,
  • stworzenie przez naszych ekspertów silnego wizerunku i popularnej marki Państwa firmy,
  • redukcję kosztów – o wiele bardziej oszczędnym zabiegiem jest przeniesienie działu firmy do profesjonalnej agencji, niż zlecanie poszczególnych czynności różnorodnym specjalistom, których wizje mogą poprzez swoją różnorodność doprowadzić do zniszczenia wizerunku Państwa firmy!,
  • lepsze wyniki i wyższą wartość rynkową – a poprzez oszczędność czasu i zasobów ludzkich – również wydajność.
  • koncentrację sił, środków i procesów zarządczych na zasadniczych celach firmy,
  • usprawnienie procesów biznesowych,
  • spokój i czas wolny – to my zajmiemy się nadzorowaniem, czuwaniem nad terminowym wykonaniem projektów i nad analizą rynku,
  • ponad tysiącletnie doświadczenie po swojej stronie,
  • realizację założeń postulowanych przez Państwa firmę w oparciu o najnowsze trendy,
  • awans Państwa firmy na poziom ogólnoeuropejski.

Jakie są negatywne strony outsourcingu?

Obiektywnie rzecz biorąc, w wypadku dokonania złego wyboru – katastrofalne. Jeżeli Państwa marketingowiec nie posiada odpowiednich kwalifikacji, nie nadąża za aktualną modą, waha się przy podejmowaniu decyzji – będą mieli Państwo poważny problem.

W takim wypadku, radzimy się skontaktować z nami. A my ten problem – rozwiążemy. Negatywną stroną outsourcingu jest również fakt, że Państwa konkurencja nie będzie Wam już dreptała po piętach, bo odpadnie w przedbiegach. Ale czy warto aż tak bardzo martwić się o konkurencję?

Zapraszamy do podjęcia współpracy,
Zespół DawidRza