Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792

O nas


Mamy przyjemność powitać Państwa na stronie internetowej nietypowej na rynku europejskim trójmiejskiej agencji marketingowej DawidRZA.

Wraz z naszymi partnerami mamy ponad tysiącletnie doświadczenie w branży, zebrane na całym globie. To oznacza, że trafili Państwo we właściwe ręce. Proponujemy Państwu dużo więcej, niż zwykła agencja reklamowa – oferujemy szeroko rozumiane usługi marketingowe: począwszy od oferty dotyczącej marketingu, przez projektowanie, programowanie, produkowanie, aż po zakup mediów, outsourcing i wiele więcej. Zapewniamy najciekawsze kampanie marketingowe, oryginalne rozwiązania e-commerce, profesjonalne i unikalne strony internetowe, wyjątkowo, indywidualnie stworzone firmowe logo i wiele więcej (dokładnie opisujemy naszą ofertę w zakładce USŁUGI, OFERTA oraz OUTSOURCING). Każdą naszą usługę wykonujemy dobierając odpowiednio środki i metody do rodzaju zlecenia, opierając się na specjalistycznej analizie rynku i konkurencji, realizując Państwa wizję, gwarantując nadzór nad realizacją zlecenia i poniesienie wszelkiej odpowiedzialności z tego tytułu, a w efekcie – niszcząc Państwa konkurencję.

Nie tylko staramy się znaleźć odpowiedzi na wszelkie zadane przez naszych potencjalnych Klientów pytania organizacyjne (zakładka FAQ i NIETYPOWI NA RYNKU), ale także dzięki zapewnieniu stałego kontaktu telefonicznego i mailowego z naszą firmą, udzielamy odpowiedzi na pytania szczegółowe, rozwiązując Państwa problemy.

Kim jesteśmy?

DawidRZA nie jest agencją. Jest międzynarodowym zespo- łem profesjonalistów – ludzi z pasją, dla których marketing jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim wyzwaniem.

Kim jest dla nas klient?

Klient jest dla nas osobą, która nam zaufała, a my rozumiemy, co to słowo znaczy. Cenimy i szanujemy Państwa wybór wiedząc, że oddanego nam zaufania nie zawiedziemy przy żadnym zleceniu.

Co jest naszym celem?

Wykonanie zlecenia najlepiej na rynku. Państwa cel jest naszym celem. Państwa wizja – naszą wizją. A wszystko po to, by doprowadzić Państwa do czystego zysku...

Dlaczego akurat my?

A czy warto męczyć się z byle kim, skoro można współpraco- wać z najlepszymi ekspertami? W dzisiejszych czasach dobra promocja jest podstawowym budulcem profesjonalnego wizerunku. Internet nie przebacza.

FAQ

Znajdziesz tu pomocne pytania i odpowiedzi związane z naszą firmą...
Jesteśmy firmą otwartą na nowe pomysły, wciąż poszukującą kreatywnych osób do współpracy (zakładka PRACA). Co więcej, umożliwiamy Państwu faktyczną weryfikację naszych poczynań poprzez wgląd do firmowego Bloga (zakładka BLOG). Proponujemy Państwu konkretną wymianę – ciężką pracę w zamian za Państwa zaufanie. Mamy nadzieję zdobyć je, zapraszając Państwa do dalszej lektury naszej wizytówki – strony internetowej.

Każde Państwa zlecenie to dla nas wyzwanie. Uwielbiamy wyzwania.