Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792
31 lipca 2012

Nowa usługa – kolportaż ulotek!Drodzy klienci, właśnie dziś agencja marketingowa DawidRZA PR & Marketing rozszerza swoją listę usług dla firm których rynkiem docelowym jest Gdynia.

Oferujemy kolportaż ulotek 2 razy w tygodniu, na terenie niektórych dzielnic Gdyni: Dąbrowa, Wielki Kack, Karwiny, Mały Kack, Orłowo. Gwarantujemy dotarcie do 22 tysięcy rodzin z możliwością weryfikacji (oczywiście na życzenie klienta). Oferujemy możliwość wyboru gdzie znajdzie się ulotka: w skrzynce pocztowej, na klamce od drzwi, na wycieraczce lub innym wybranym przez klienta miejscu.

Dodatkowo aby zwiększyć efektywność tego działania marketingowego proponujemy Państwu zaprojektowanie oraz druk ulotek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Projekt ulotki poprzedzony jest analizą rynku oraz grupy docelowej. Skutkiem tej precyzyjnej analizy jest wysłanie przez naszego psychologa oraz marketingowca do działu graficznego briefingu ze wskazaniami jak powinna wyglądać ulotka która skutecznie dotrze do danej grupy docelowej. Tak zostaje tworzone skuteczne medium.

W ten sposób w jednym miejscu uzyskają Państwo dostęp do całościowego zlecenia omijając firmy pośrednie co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Szczegóły dotyczące oferty mogą Państwo uzyskać mailowo bądź poprzez funkcję szybkiej wyceny.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół DawidRZA


Leave a Replysiedem − = 4