Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792
23 stycznia 2012

Nietypowi na rynkuNietypowi na rynku

Wybór właściwej agencji marketingowej to podstawowy dylemat, przed którym staje każda żądna sukcesu firma. Jednak na rynku funkcjonuje bardzo dużo agencji marketingowych i reklamowych i ciężko jest dokonać właściwego wyboru. Mogą Państwo trafić na przykład na jedną z poniżej przedstawionych firm i w zależności od tego – na którą Państwo trafią – Państwa przyszłość może się różnie potoczyć. Państwa los jest w Państwa rękach!

Agencja DawidRza:Przeciętna agencja marketingowa:Przeciętna agencja reklamowa:
Proponuje stworzenie konkretnego projektu (wizytówki, logo, ulotki itd.) w oparciu o profesjonalną analizę rynku i konkurencji.Proponuje wzorce i szablony mediów w oparciu o nieprofesjonalną i pobieżną analizę rynku.Proponuje stałe, z góry zrobione wzorce i szablony mediów.
Trafia we wskazaną przez zleceniodawcę grupę docelową- jak dotąd w zaskakująco wysokim procencie.Trafia w ułamek obranej grupy docelowej ( jeżeli w ogóle obrała jakąś grupę docelowa).Trafia w losowo wybranych odbiorców.
Produkuje odpowiednie dobro i aktywnie i umiejętnie je sprzedaje.Produkuje odpowiednie dobro i stara się je sprzedać.Produkuje odpowiednie dobro i stara się je sprzedać.
Pracownicy, dzięki swoim kwalifikacjom i zamiłowaniu do tworzenia, cechują się świeżością i energią, a dzięki ciągłemu ich naborowi- wciąż nowymi punktami widzenia.Pracownicy starają się nie wpaść w rutynę.Pracownicy łatwo i często wpadają w rutynę.
Pełny serwis – indywidualne wyceny, wyznawanie zasady: dobra jakość nie może być tania, ale też nie szalejmy z cenami!Pełny serwis = średnie koszty.Pełny serwis = wysokie koszty.
Klient inwestuje pieniądze.Klient marnuje pieniądze.Klient wyrzuca pieniądze.
Klient jest usatysfakcjonowany i spokojny – współpraca mu się opłaciła, a także Klient zyskał klientów.Klient jest wkurzony,
współpraca? Klient nie wie o czym mowa. Klient przestaje wierzyć w marketing. Klient stracił klientów.
Klient jest rozczarowany. Współpraca pochłonęła dużo czasu i pieniędzy; Klient przestaje wierzyć w marketing. Klient stracił klientów.

Leave a Reply− trzy = 1