Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792

Kariera


Agencja DawidRZA zawsze poszukuje specjalistów chętnych do współpracy. Jednakże zaznaczamy – jesteśmy agencją nietypową. Oprócz umiejętności, cenimy sobie świeżość i oryginalne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Wiemy, że cechy te, często pomijane w świecie marketingu, są gwarancją dobrej reklamy. Dobrej – bo jedynej w swoim rodzaju.

Stale poszukujemy grafików, programistów – ekspertów w konkretnych dziedzinach (np. opencart wordpress), specjalistów do spraw marketingu oraz innych zainspirowanych branżą marketingową profesjonalistów. Do współpracy zapraszamy także freelancerów, abyśmy mogli zaspokajać naszych Klientów dosłownie w każdej dziedzinie marketingu i wciąż, dzięki współpracy z ciekawymi indywidualnościami, udoskonalać nasze umiejętności.

Oferujemy pracę na arenie międzynarodowej w kreatywnym zespole zainspirowanych swoją pracą specjalistów. Gwarantujemy nietypowe zlecenia i projekty, ciągłą możliwość samodoskonalenia się poprzez szkolenia i stawianie sobie ciągłych wyzwań. Praca u nas to wyjątkowa możliwość uzyskania doświadczenia w renomowanej, cieszącej się nieposzlakowaną opinią agencji. Praca u nas to przygoda, dzięki której można zrealizować swoje zawodowe ( i nie tylko zawodowe) marzenia.

W końcu, jak udałoby nam się dotrzeć tak daleko w świecie reklamy, gdyby nie cała gama ludzi z pasją, których mieliśmy szczęście w porę zaprosić do współpracy?

Zapraszamy i Państwa,
Zespół DawidRza