Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792
23 stycznia 2012

FAQ- czyli…przypadkiFAQ – czyli… przypadki

  1. Mianownik- kim jesteśmy?

Odpowiedź na to pytanie zawiera się w zakładce „O nas”. Gwoli przypomnienia – jesteśmy międzynarodowym zespołem profesjonalistówludzi z pasją, dla których marketing jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim wyzwaniem. Zajmujemy się planowaniem i realizacją najodpowiedniejszych dla Państwa firmy działań marketingowych. Skąd wiemy, jak działać, by nasi Klienci jak najwięcej na współpracy z nami zyskali? Z solidnie przeprowadzonej analizy rynku i konkurencji.

 

Zdobyte na całym globie wraz z naszymi partnerami tysiącletnie doświadczenie w branży i obsługa szanowanych firm z całego świata sprawiły, iż rozumiemy, że aby osiągnąć cel trzeba ciężko pracować, traktując każdego Klienta indywidualnie.

 

  1. Dopełniacz – kogo/czego (i dlaczego) Państwo potrzebują?

Potrzebują nas Państwo, ponieważ oprócz wyżej wymienionych korzyści płynących z zaufania naszej agencji, warto powierzyć nam prowadzenie Państwa biznesu, gdyż Państwa los to nasz los. Nas, profesjonalistów, nie stać na niepowodzenie. Internet nie przebacza- narażając się na ryzyko popełnienia błędu, narażamy się na upadłość, zniszczenie naszego wizerunku, utratę szacunku, który tak bardzo sobie cenimy.

 

Potrzebują nas Państwo, ponieważ poprowadzimy Państwa projekty z najwyższą delikatnością, dokładnością i starannością, całkowicie poświęcając się dbaniu o jakość i detale, pewnie- bo na podstawie solidnej analizy rynku i konkurencji- uderzając w obraną grupę docelową, zawstydzając konkurencję i czerpiąc satysfakcję z Państwa satysfakcji, a wszystko to za bardzo korzystną cenę!

 

Odpowiedź na to pytanie zawarta jest na całej naszej stronie internetowej. Zapraszamy do lektury zakładki NIETYPOWI NA RYNKU, która w najprostszy sposób tłumaczy, dlaczego agencja DawidRza cieszy się tak dużą popularnością, a także do przeczytania w zakładce O NAS odpowiedzi na pytanie „dlaczego my?”.

 

  1. Celownik- komu (to już wiemy) i czemu (zaraz się dowiemy) warto powierzyć autopromocję i wykonanie usług, zamiast robić to na własną rękę?

Warto z nami współpracować, ponieważ przeprowadzamy solidną analizę rynku i konkurencji, co pozwala Państwu na zaskakująco wysokie wyniki sprzedażowe. Dodatkowo świadczone najwyższej jakości usługi wykonane przez specjalistów z branży marketingowej, graficznej, produkcyjnej i wielu innych są przez nas gwarantowane. Ręczymy za swój profesjonalizm, upór, konsekwencje w dążeniu do celu ale także za wrażliwość, która na rynku reklamowym jest wartością umierającą, a dzięki temu – oryginalną. Co więcej- na współpracy z nami oszczędzą Państwo i czas, i pieniądze.

 

  1. Biernik- kogo/co rozumiemy przez pojęcie realizacji Państwa wizji?

Aby wizja i cel Klienta szły w parze z wizją i celem wybranej agencji, trzeba oprócz profesjonalnej obsługi, lat doświadczenia, znajomości rynku i grup docelowych – sprytu i odwagi. Sprytu– by wizja zrealizowana przez agencję trafiła głębiej, mocniej i szybciej w odbiorców. Odwagi – by potrafić zadecydować za naszych Klientów, która ścieżka będzie najlepszą dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

 

Tak się składa, że każdą z tych cech posiadamy.

 

Aby się o tym przekonać, specjalnie dla Państwa stworzyliśmy nasz firmowy blog, szeroko opisaliśmy nietypowo świadczone przez nas usługi a także umożliwiliśmy Państwu z nami stały kontakt na wypadek, gdyby potrzebowali Państwo żywego dowodu na potwierdzenie naszych słów.

 

  1. Narzędnik- z kim/ z czym mieliśmy do tej pory do czynienia?

Do tej pory nasza działalność rozwijała się na rynkach zagranicznych – głównie w Niemczech i Anglii. Dzięki temu, wkraczamy na Polski rynek z głowami pełnymi pomysłów, otwartymi umysłami i wypracowanymi poprzez wieloletnią praktykę metodami działania. Stale współpracujemy z ponad 350 marketingowcami, programistami, grafikami i specjalistami z całego świata, którzy mają tylko jedno zadanie: sprawić, by Państwa wizja stała się rzeczywistością.

 

Proszę pamiętać, że razem z naszymi partnerami mamy ponad tysiącletnie doświadczenie w branży marketingowej!

 

  1. Miejscownik- o kim/ o czym dzięki współpracy z nami będzie głośno wśród klientów i konkurencji?

Tu odpowiedź zamyka się w jednym zdaniu. O Państwa firmie i świadczonych przez Państwa usługach!

 

7. Wołacz- o! Brzmi to wszystko brzmi bardzo rozsądnie!

Cieszymy się, że doszli Państwo do tego wniosku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

 


Leave a Reply6 − = pięć