Szybka wycena:

*(oznacza pole wymagane)
Obrazek CAPTCHA
   Lub zadzwoń: +48 888 777 792
24 stycznia 2012

Dlaczego nie warto z nami współpracować?Może wydać się Państwu dziwnym fakt, że umieszczamy na naszej stronie internetowej tekst mówiący o tym, dlaczego i w jakich wypadkach nie należy rozpoczynać z nami współpracy. Być może, sami sobie zaszkodzimy naszą szczerością, ale mamy swoje zasady. Nie chcemy Państwa oszukiwać ani naciągać. Ale przejdźmy do rzeczy.

Jako firma ciesząca się międzynarodowym uznaniem i szacunkiem wśród naszych Klientów, działamy na szeroką skalę. To oznacza, że współpracujemy zarówno z małymi, dopiero rozpoczynającymi swoją działalność przedsiębiorstwami, jak i z międzynarodowymi korporacjami.

Jednakże to, na jaką skalę prowadzą Państwo biznes, czy są Państwo wielkimi przedsiębiorstwami z dobrymi markami, czy małymi firmami dopiero rozpoczynającymi swoją przygodę z biznesem – nie ma dla nas żadnego znaczenia. To, co jest najważniejsze, to Państwa podejście do ich działalności.

Jeżeli nie dbają Państwo o swój biznes na tyle, by zatroszczyć się o jego wizerunek medialny, by próbować wejść z nim na jak najwyższy poziom – cóż, nie pomożemy Państwu na siłę. Nie sprawimy, że Państwa działalność zyska poważanie i rozgłos, a Państwa marka stanie się synonimem dobrej roboty. Wkładamy w naszą agencję mnóstwo pracy- mamy wobec siebie bardzo wysokie wymagania i oczekiwania – i tego samego oczekujemy od naszych Klientów. Bo tylko stawiając sobie cele wysoko, można dotrzeć na sam szczyt.

My w Państwa wierzymy.

Wierzymy, że chcą Państwo rozwijać swoją firmę, zadowalać i zaskakiwać swoich Klientów wysoką jakością świadczonych przez Państwa usług i nietypowymi rozwiązaniami.

W końcu – coś Państwa skusiło do odwiedzenia naszej strony. Coś sprawiło, że zainteresowali się Państwo profesjonalną agencją marketingową. Że poświęcili Państwo czas na znalezienie najbardziej odpowiedniego partnera, który sprawi, że Wasza działalność przestanie stać w miejscu.

To dla Państwa ważne.

Podoba nam się taka ambicja. Szanujemy Państwa za to, że chcą być Państwo lepsi od konkurencji i że chcą Państwo dołożyć wszelkich starań, by Państwa firma osiągnęła Sukces przez duże S.

Coś nas łączy – my również mamy takie podejście.

Dlatego z przyjemnością rozpoczniemy z Państwem współpracę. Jak ją rozpocząć? Jak najszybciej, by nie marnować czasu, który może wykorzystać Państwa konkurencja.

Zapraszamy do skontakto… a może po prostu : do dzieła!


Zespół DawidRza


Leave a Reply+ jeden = 4